Počasí
Harakiri kiteboarding Kiteboarding, snowkiting kurzy Prodej kite vybavení Půjčovna kite vybavení Kite bazar Kite Servis Obchodní podmínky FAQ Kontakt OBJEDNÁVKY KURZY
+420 776 807 518
OBJEDNÁVKY ZBOŽÍ
ČR: +420 607 726 551
SK: +421 904 983 142
Kiteboarding a snowkiting fórum Kite články Kiteboarding a snowkiting revíry Počasí Kite Fotky Kite Videa
Nastavit stránku jako domovskou
NOVINKY

Prodejci kite


Partneři


;
;
pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

Nový portál KITEBOARDING.CZ

Tato stránka slouží pouze jako archiv!!

Nový web naleznete na adrese: www.kiteboarding.cz

Tuto sekci pak zde.

HARAKIRI KITEBOARDING - KDO JSME

V roce 2000 jsme naprosto propadli sportu zvanému kiteboarding a od té doby mu věnujeme veškerý svůj čas. Začínali jsme v době, kdy jen málokdo v Čechách pojmy kiteboarding, kitesurfing, snowkiting, landboarding, landkiting, kite, kiteboard, kitesurf apod. znal. Učení často bylo tak trochu "harakiri", ale díky tomu jsme získali řadu cenných zkušeností. Vždy jsme tyto zkušenosti rádi předávali dále a tak s rostoucím zájmem jsme se v roce 2003 rozhodli pro Vás připravit profesionální a komplexní nabídku služeb kolem kiteboardingu a snowkitingu. Náš základní HARAKIRI KITEBOARDING tým tvoří Petr, Lenka, Dominik a Chicco spolu s dalšími zkušenými kiteboardisty a snowkitery.

CO NABÍZÍME

Naši hlavní nabídku tvoří kiteboarding a snowkiting kurzy, škola kiteboardingu a snowkitingu, prodej kiteboarding a snowkiting vybavení a půjčovna kiteboarding a snowkiting vybavení. V rámci kiteboarding a snowkiting školy Vám řekneme všechno, co o sportech zvaných kiteboarding a snowkiting víme. Seznámíme Vás s úplnými základy, ukážeme Vám potřebné vybavení, dáme Vám možnost si ho "osahat" a doporučíme to vhodné pro Vás. Zkrátka, během krátké doby Vám předáme zkušenosti, které jsme my získávali - a jiní budou získávat - řadu let. Do kiteboardingu a snowkitingu se tak dostanete rychle, ale hlavně bezpečně. Navíc, když budete chtít, nabídneme Vám ke koupi kity, kite boardy a další potřebné nové vybavení značek NAISH KITEBOARDING, FLYSURFER, PAEGAS a další a nebo Vám zprostředkujeme koupi použitého nebo vám jej půjčíme v naší půjčovně. Naši nabídku neustále rozšiřujeme tak, aby mohla uspokojit každého. Vše co nabízíme, dodáme v krátké lhůtě. Pokud ne, dostanete od nás slevu 5%. Stačí jen zavolat nebo poslat email s objednávkou! Víme, co potřebujete, a proto na našich webových stránkách, které pravidelně aktualizujeme, najdete množství zajímavých informací a rad zdarma. Nastavte si naše stránky jako domovské a budete pořád v obraze.

JAK PRACUJEME

Jsme tým, který žije kitesurfingem a snowkitingem. Rádi předáváme své zkušenosti, poradíme, doporučíme, pomůžeme v obtížích. Již mnoho kitesurferů se přesvědčilo o našem seriózním přístupu jak při výuce v naší škole kiteboardingu a snowkitingu tak i při prodeji kiteboarding a snowkiting vybavení. Pokud se chcete kitesurfing nebo snowkiting naučit, vyberte si z naší nabídky intenzivních týdenních kurzů v zahraničí, z dostupných víkendových letních i zimních kurzů na našich revírech, náš předsezónní kite kurz nebo náš Turbo kurz a do kitesurfingu a snowkitingu se dostanete velmi rychle. Učíme v létě i v zimě. Pokud si chcete pořídit kitesurfingové či snowkiting vybavení, vyberte si jej z naší atraktivní nabídky. Zboží od nás dostanete se 14-ti denní zárukou na vrácení peněz. Pokud vám jej nedodáme v termínu, máte u nás slevu 5%. Pokud si vybavení chcete půjčit, půjčte si ho v naší kite půjčovně. Pro ty, kteří chtějí prodat své staré vybavení, je tady náš protiúčet nebo volně přístupný kiteboarding a snowkiting bazar. Poškozené vybavení Vám odborně opravíme v našem kite servisu.

Kiteboarding is the life!

Za HARAKIRI KITEBOARDING team Petr Grochal

© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk