pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

JEDNODENNÍ PŘEDSEZÓNNÍ KITE KURZY

sleva na nákup nového vybavení v hodnotě 200,- Kč*

Nemůžete se již dočkat na nadcházející letní kiteboarding sezónu? Chcete na ni být řádně připraveni? Nebo jste člověk, který zvládne hravě všechno sám, ale rád má základní informace a alespoň v začátku si nechá poradit, aby jeho nástup byl rychlý? Výborně! Náš jednodenní předsezónní kite kurz je přesně, co potřebujete. Během jednoho dne se od nás dozvíte všechny základní bezpečnostní kite zásady a další teoretické informace. Navíc získáte řadu praktických dovedností nejen se strojením a balením výbavy, ale hlavně se startováním, řízením a přistáváním kitu, tedy věci, kde hrozí největší rizika. Náš jednodenní předsezónní kite kurz vás díky našemu propracovanému výukovému programu a serióznímu přístupu na vaši kiteboarding sezónu připraví bezpečně, rychle a bez obtíží. Navíc, pouze od nás dostanete po absolvování kurzu slevu 200,- Kč* na nákup nového vybavení.

Náš jednodenní předsezónní kite kurz se skládá z jedné samostatné session, během níž se od nás dozvíte veškeré teoretické informace potřebné pro rychlé a bezpečné zvládnutí probíraných praktických dovedností. Po teoretické části máte k dispozici vhodné kite vybavení i veškeré ochranné prostředky (vše NAISH) k vlastnímu praktickému natrénování.

Náš jednodenní předsezónní kite kurz Vás nejen plně připraví na letní kiteboarding sezónu, ale samotný Vám přinese spoustu krásných a vzrušujících okamžiků plných adrenalinu. Navíc, během kurzu Vám rádi poradíme ohledně výběru nového nebo použitého vybavení, popř. zkonzultujeme funkčnost vašeho vlastního. V rámci kurzu budete mít od nás k dispozici veškeré tažné zařízení špičkové kvality (kite padák se šňůrami a ráhnem, přilbu a trapéz s proti nárazovou vestou). Potřebovat budete pouze vhodné sportovní oblečení, obuv a sluneční brýle. Nic víc!

Obsah předsezónního kite kurzu

SESSION ONE – what is it all about?

  • Bezpečnost při kiteboardingu
  • Vítr a jeho zákonitosti
  • Vybavení a jeho nastrojení, balení
  • Praktický nácvik řízení a ovládání cvičného kitu
  • Depower
  • Řešení krizových situací
  • Nácvik startu/přistání kitu s pomocníkem/bez pomocníka
  • Praktický nácvik řízení a ovládání kitu
Bonus – individuální trénink

Účastníci kurzu jsou z bezpečnostních důvodů rozděleni do dvojic. První z dvojice získává praktické dovednosti s řízením kitu a druhý se učí důležité věci, a to bezpečně jistit (!) prvního.

Ceny

Naše ceny jsou ve srovnání s konkurenčními více než příznivé. Jsou poloviční a navíc po absolvování kurzu dostanete jen od nás jako bonus slevu na nákup nového vybavení v hodnotě 200,- Kč!

Jednodenní kite kurzCelkem 5 hodin
Session ONE
(cvičný + velký kite)
pouze 1500,- Kč
+ sleva na nákup nového vybavení v hodnotě 200,- Kč*!
*sleva na nákup nového vybavení v hodnotě minimálně 2000,- Kč


Termíny předsezónního kite kurzu

Naše jednodenní předsezónní kite kurzy pořádáme každý víkend v sobotu nebo v neděli před hlavní letní kite sezónou. Podle aktuálních povětrnostních podmínek se konají v okolí Ostravy nebo Kroměříže tak, abychom se do výuky mohli společně vrhnout co nejlépe. Zavolejte nám ihned a domluvte si s námi termín Vašeho kurzu dle Vašich možností. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme domluvit si termín kurzu s velkým předstihem!

Neváhejte, náš jednodenní předsezónní kite kurz je nejdostupnější cestou k Vašemu kiteboardingu!

Zde najdete naše všeobecné obchodní podmínky

© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk