Počasí
Harakiri kiteboarding Kiteboarding, snowkiting kurzy Prodej kite vybavení Půjčovna kite vybavení Kite bazar Kite Servis Obchodní podmínky FAQ Kontakt OBJEDNÁVKY KURZY
+420 776 807 518
OBJEDNÁVKY ZBOŽÍ
ČR: +420 607 726 551
SK: +421 904 983 142
Kiteboarding a snowkiting fórum Kite články Kiteboarding a snowkiting revíry Počasí Kite Fotky Kite Videa
Nastavit stránku jako domovskou
NOVINKY

Prodejci kite


Partneři


;
;
pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

Nový portál KITEBOARDING.CZ

Tato stránka slouží pouze jako archiv!!

Nový web naleznete na adrese: www.kiteboarding.cz

Tuto sekci pak zde.

FAQ - FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Zde odpovídáme na nejčastější otázky týkající se naší obchodní činnosti (prodej vybavení, kurzy kitesurfingu, půjčovna), které nám posíláte emailem nebo na které se ptáte osobně. Odpovědi na dotazy týkající se kiteboardingu obecně umisťujeme pravidelně do rubriky Kiteboardové rady zdarma. Ptát se (na cokoliv) můžete zde.

OTÁZKA
Můžete mi poslat nabízené zboží na dobírku?

ODPOVĚĎ
Ano, veškeré nabízené zboží (kite, kiteboard i kiteboardové doplňky) Vám rádi zašleme na Vaši adresu na dobírku. K ceně pouze přičteme poštovné a doběrečné dle standardních tarifů + 100,- Kč manipulační poplatek.


OTÁZKA
Nechci kupovat zajíce v pytli. Kde si mohu zboží prohlédnout, abych se mohl rozhodnout?

ODPOVĚĎ
Zboží, o které máte zájem, Vám můžeme zaslat na dobírku, můžete si jej v klidu domova prohlédnout a rozhodnout se. Pokud se rozhodnete jej vrátit a učiníte tak do pěti dnů, bez zbytečných otázek Vám Vaše peníze vrátíme. Pokud Vám bude více vyhovovat návštěva v našem sídle, rádi Vás přivítáme a vše ochotně předvedeme. Na HARAKIRI KITEBOARDING se můžete spolehnout.


OTÁZKA
Zajímalo by mne, co všechno budu potřebovat na váš kiteboardový kurz.

ODPOVĚĎ
Záleží na typu kiteboardového kurzu. Kiteboardový Turbokurz je náš kurz zdarma všem, kdo si u nás koupí nový kite nebo kiteboard. Na tomto kurzu Vám poskytneme veškeré kiteboardové informace, rady a zkušenosti, ale vybavení budete potřebovat vlastní. Ke snowkiteboardovým kurzům si musíte vzít vlastní lyže nebo snowboard. Kompletní kite, kiteboardový trapéz i přilbu Vám půjčíme. Na kiteboardových kurzech pořádaných na vodě budete mít od nás k dispozici jak kite tak i kiteboard, vestu, přilbu i trapéz. Pouze neoprén budete potřebovat vlastní nebo si jej půjčit. Rádi Vám zapůjčení neoprénu zařídíme.


OTÁZKA
Rád bych si nejdříve nabízené vybavení vyzkoušel. Je to možné?

ODPOVĚĎ
Ano, kity i kiteboardy si začátečníci mohou vyzkoušet v rámci naší kiteboardové školy. Po jejím absolvování od nás získají slevu až 2000,- Kč na nákup nového vybavení. Zkušeným kiterům nabízíme na našich prezentačních akcích, které pořádáme u vody (termíny na našem telefonu 776 807 518), možnost si kite nebo kiteboard osobně vyzkoušet.


OTÁZKA
S kitem začínám. Kde se dozvím nejvíc informací?

ODPOVĚĎ
Množství kiteboardových informací a rad pravidelně umisťujeme na naše webové stránky. Pokud je budete často navštěvovat, budete rychle v obraze. Nejvíce odpovědí na Vaše dotazy Vám taky poskytne naše kiteboardová škola HARAKIRI KITEBOARDING.
© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk