pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

ŠKOLA KITEBOARDINGU, SNOWKITINGU A LANDKITINGU, KITEBOARDING, SNOWKITING A LANDKITING KURZY

Jste příznivce adrenalinových sportů, líbí se vám kiteboarding, snowkiting nebo landkiting, nechcete ztrácet čas učením se na vlastní pěst s řadou chyb nebo vám jen chybí základní informace jak začít? Potřebujete adrenalin ale v naprosto bezpečné formě? Chcete si užít zimu i léto na maximum? Nebo jste kolektiv pracovníků, kteří chtějí spolu zažít několik perfektních dnů, něco si dokázat a lépe se poznat? Pro vás je tady naše nabídka kiteboarding, snowkiting a landkiting kurzů. Ukážeme vám vše, co budete potřebovat, jak si kite a ostatní doplňky nastrojit, naučíte se bezpečně ovládat kite i prkno, ale hlavně si vše vyzkoušíte na vlastní kůži a poznáte krásy těchto báječných sportů. Zkrátka, během krátké doby do vás nabušíme všechno, čím jiní bez odborného vedení procházejí mnohem déle. Jsme největší kite škola v Česku a na Slovensku, máme největší zkušenosti s výukou, vytvořili jsme vlastní propracovaný výukový program a sestavili team proškolených a příjemných lektorů. Garantem výuky je Petr Grochal, certifikovaný IKO Level 1 Instructor. Máme veškeré potřebné vybavení špičkové kvality, které kompletně každý rok obměňujeme a které je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a které splňuje veškeré bezpečnostní standardy. Po čtyřech letech během nichž našimi kiteboarding a snowkiting kurzy prošlo více než 600 spokojených klientů víme, že tyto sporty naučíme skutečně každého od 12-ti do 65 let. Neváhejte, s námi jsou váš úspěch i spokojenost zaručeny!

Naše nabídka kurzů je široká a uspokojí každého. Ať jste zdatný muž nebo křehká dívka, sportovního nadání nebo bez něj, vážný zájemce o tyto sporty nebo to jen chcete zkusit a užít si, nezáleží na tom! Naše kurzy jsou určeny každému, stačí vaše chuť jít do toho. Vyberte si z naší nabídky intenzivních týdenních kiteboarding a snowkiting kurzů, dostupných dvoudenních a třídenních kiteboarding, snowkiting a landkiting kurzů, jednodenních víkendových předsezónních snowkiting a kiteboarding kurzů nebo náš Turbo kurz a domluvte si svůj kurz zavoláním na naše telefonní číslo +420 776 807 518 nebo nám pošlete email. Zajistíme vám ubytování i stravu podle vašeho gusta a klidně s sebou můžete vzít i nekitující doprovod, na který čeká atraktivní kulturní a sportovní doprovodný program! Ani on se nudit nebude.
Vyberte si z naší nabídky kurzů:
Neváhejte, není lepší cesty ke kiteboardingu a snowkitingu! S námi si je užijete na maximum.

Zde najdete naše všeobecné obchodní podmínky. Fotografie z našich kiteboarding, snowkiting a landkiting kurzů najdete v sekci Kite foto, nenechte si je ujít. Více o našem nadšeném Harakiri teamu lektorů najdete zde. Těšíme se na Vás!

© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk