Počasí
Harakiri kiteboarding Kiteboarding, snowkiting kurzy Prodej kite vybavení Půjčovna kite vybavení Kite bazar Kite Servis Obchodní podmínky FAQ Kontakt OBJEDNÁVKY KURZY
+420 776 807 518
OBJEDNÁVKY ZBOŽÍ
ČR: +420 607 726 551
SK: +421 904 983 142
Kiteboarding a snowkiting fórum Kite články Kiteboarding a snowkiting revíry Počasí Kite Fotky Kite Videa
Nastavit stránku jako domovskou
NOVINKY

Prodejci kite


Partneři


;
;
pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

Nový subjekt na českém kiteboardovém trhu

Jsme HARAKIRI KITEBOARDING a na‘im cílem je nabízet ‘iroké spektrum služeb začínajícím i pokročilým kitesurferům. Na na‘ich webových stránkách www.harakirikiteboarding.cz Vám chceme předev‘ím nabídnout množství zajímavých a potřebných informací, jako jsou rady jak začít, kde, čeho se vyvarovat apod. Pravidelně budeme na tyto stránky umisťovat potřebné informace i pro pokročilé - info o revírech, zku‘enosti jiných, počasí a dal‘í. Přispět můžete i vy.

Začátečníkům nabízíme různé kiteboardové kurzy - letní víkendové na Nových Mlýnech na jižní Moravě, zimní týdenní ve Francii na Almanare, víkendové kiteboardové snow kurzy na severní Moravě a dal‘í. Chybět samozřejmě nebude ani odborný servis a prodej kvalitního a dostupného nového i použitého vybavení (bazar bude volně přístupný - můžete volně nabízet i kupovat).

Již nyní Vám můžeme nabídnout kity, kite boardy a doplňky firmy NAISH KITEBOARDING, kterou nově na českém trhu zastupujeme. Tato skutečnost je pro nás obrovskou výzvou a věříme, že díky Vám se nám podaří během krátké doby dostat i v ČR tuto značku tam, kde se nachází ve vět‘ině zemí - na pozici jedničky na trhu!

Na‘í strategií je serióznost, a proto Vám k ve‘kerému nabízenému zboží poskytneme záruku vrácení peněz, záruku 5% slevy při nedodání v termínu a dal‘í výhody, které jistě oceníte. Na uvítanou máme pro prvních 10 zákazníků 10% slevu. Pospě‘te si.

Doufáme, že Vás na‘e služby zaujmou a že budete pravidelnými náv‘těvníky i přispěvovateli na‘ich webových stránek. Doufáme, že se staneme Va‘im dobrým kiteboardovým partnerem.

Za HARAKIRI KITEBOARDING team,

Petr Grochal
www.harakirikiteboarding.cz

© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk